Apie mus

"eRobotai" yra procesų skaitmenizavimo, automatizavimo ir robotizavimo sprendimų verslui įmonė. Mūsų tikslas - laimingi klientų darbuotojai. Esame įsitikinę ir patys patyrę, kad automatizavus nuobodžiausias užduotis, darbuotojų motyvacija stipriai išauga, o laimingesni darbuotojai dirba našiau.

Vadovaujamės filosofija, kad įmonės procesus geriausiai automatizuoja ne informacinės technologijos, o pirmiausia - verslo vadybos kompetencijų turinys žmonės. Mūsų komanda turi ilgametės patirties verslo vadyboje, klientų aptarnavimo ir pardavimų srityse, kurią deriname su matematiniu ir vadybiniu išsilavinimu bei praktinio informacinių technologijų taikymo įgūdžiais.

Dirbdami skiriame didelį dėmesį procesų, kuriuos norima automatizuoti, atrankai. Situacijos analizės ir projekto diegimo stadijose įtraukiame įvairių kompetencijų žmones iš įmonių vidaus ar išorės, kad naujieji procesai būtų kuo geriau apgalvoti, efektyvesni, didintų darbuotojų našumą ir šitaip didintų kiekvieno naudotojo pasitenkinimą darbu. Neretai įgyvendinus projektą įmonių darbuotojai patys susidomi procesų automatizavimu ir ima siūlyti bei taikyti naujas savo idėjas!

Atidžiai matuojame naudos ir investicijų santykį ir prisijungiame prie pokyčių komunikavimo, nes suprantame pokyčių komunikacijos svarbą. Bendradarbiaujame su programuotojais, tačiau teigiame, kad šiuolaikiniai robotizuoto procesų automatizavimo (RPA) įrankiai yra puikiai valdomi ne tik programuotojų. Todėl ne tik įgyvendiname sprendimą, bet ir apmokome juo naudotis bei, esant poreikiui parodome, kaip automatizuoti kitas sritis savo rankomis. Mūsų misija yra ne etatų mažinimas, o produktyvesni, daugiau vertės kuriantys etatai bei laimingesni darbuotojai!

Pirmuosius robotizavimo sprendimus pradėjome kurti 2018 m. kaip šeimos verslą, atsiradusį sėkmingai įgyvendinus įvairius robotizavimo sprendimus draugų ir kolegų versluose bei asmeniniuose projektuose.

“eRobotai” yra Microsoft bei UiPath platinimo partneris.

Vaidas Velykis

Įkūrėjas

vaidas@erobotai.lt
+370 655 21021

Alina Velykienė

Įkūrėja

alina@erobotai.lt
+370 682 30105

Kontaktai


+370 655 21021

hi@erobotai.lt


Pasitarkim per Teams'us? Pasirinkite tinkamą laiką čia


MB Erobotai

Įmonės kodas 305664385
PVM kodas LT100013647816

Dirbame visame pasaulyje.

Kaip galėtume jums padėti?
Į viršų Į viršų Klauskite Paklauskite mūsų apie… Uždaryti