Dažniausi robotizuojami procesai

Procesai, kuriuos galima sėkmingai automatizuoti

Dažniausiai tai - rutininiai, aiškiose, standartinėse ir apibrėžtose taisyklėse bei loginėse sekose veikiantys verslo procesai.

Standartinių dokumentų kūrimas

Sutartys, užsakymai, formos, ataskaitos, automatiniai priminimai, prašymai ir kiti standartiniai dokumentai, kuriuose reikia įvesti kintamą informaciją. Skaitmeninis robotas gali ne tik suvesti informaciją, bet ir automatiškai apskaičiuoti skaitines reikšmes.

Duomenų surinkimas ir suvedimas

Duomenų judėjimas tarp skirtingų IT sistemų (pvz., CRM ir ERP ar apskaitos), duomenų migracija, achyvavimas, pagalba klientams ir kt. Robotai gali gauti ar savarankiškai susirinkti informaciją vienoje įmonės sistemoje ir ją suvesti kitoje.

Apskaita

Tiekėjų sąskaitų, padalinių finansų, komandiruočių ir kitų išlaidų valdymas, tvirtinimas bei komunikavimas. Visa tai robotai gali automatiškai įvesti į apskaitos ar kitas programas bei išimti iš jų naudojimui kitur.

Žmogiškųjų resursų planavimas ir valdymas

Darbo laiko planavimas, asmenų priskyrimas konkretiems darbams, darbo krūvio ir darbų atsekamumas, atostogų valdymas, naujo darbuotojo supažindinimas su organizacija (angl. onboarding) ir kt.

Įvairūs aiškias stadijas ir ciklus turintys procesai

Robotai gali padėti išvengti žmogaus įsikišimo tose situacijose, kai pasibaigus vienai verslo proceso daliai galima automatiškai inicijuoti kitą.

Kiti verslo procesai

Kiekvienas daug techninio darbo, besikartojantis, standartinis, algoritminis, aiškiomis taisyklėmis apibrėžtas ir kūrybinių kompetencijų nereikalaujantis darbas yra potencialiai automatizuotas.

Kontaktai

MB Erobotai

+370 655 21021

hi@erobotai.lt

Biuras: Lightouse skaitmeninių inovacijų centras, Liepų g. 83, Klaipėda


Rekvizitai

Įmonės kodas 305664385
PVM kodas LT100013647816


Dirbame visame pasaulyje.

Susisiekime
padedant robotui
Į viršų Į viršų