Dažniausi robotizuojami procesai

Procesai, kuriuos galima sėkmingai automatizuoti

Dažniausiai tai - rutininiai, aiškiose, standartinėse ir apibrėžtose taisyklėse bei loginėse sekose veikiantys verslo procesai.

Dokumentų skaitmenizavimas

Sutarčių, užsakymų, CMR krovinių važtaražčių, formų, ataskaitų, prašymų ir kitų standartinių dokumentų kūrimo bei apdorojimo procesai gali būti automatizuoti. Skaitmeniniai robotai gali tiek sukurti standartinius dokumentus, tiek apdoroti gaunamus dokumentus: skaitmenizuoti dokumentuose esančią informaciją, suvesti ją į įmonės ERP, CRM ar kitas sistemas.

Apskaitos procesų automatizavimas

Tiekėjų sąskaitų, padalinių finansų, komandiruočių ir kitų išlaidų valdymas, tvirtinimas bei komunikavimas. Visa tai robotai gali automatiškai įvesti į apskaitos ar kitas programas bei išimti iš jų naudojimui kitur.

Personalo procesų automatizavimas

Darbo laiko planavimas, asmenų priskyrimas konkretiems darbams, darbo krūvio ir darbų atsekamumas, atostogų valdymas, naujo darbuotojo supažindinimas su organizacija (angl. onboarding) ir kt.

Duomenų surinkimas ir suvedimas

Duomenų judėjimas tarp skirtingų IT sistemų (pvz., CRM ir ERP ar apskaitos), duomenų migracija, achyvavimas, pagalba klientams ir kt. Robotai gali gauti ar savarankiškai susirinkti informaciją vienoje įmonės sistemoje ir ją suvesti kitoje.

Įvairūs aiškias stadijas ir ciklus turintys procesai

Robotai gali padėti išvengti žmogaus įsikišimo tose situacijose, kai pasibaigus vienai verslo proceso daliai galima automatiškai inicijuoti kitą.

Kiti verslo procesai

Kiekvienas daug techninio darbo, besikartojantis, standartinis, algoritminis, aiškiomis taisyklėmis apibrėžtas ir kūrybinių kompetencijų nereikalaujantis darbas yra potencialiai automatizuotas.

Kontaktai


+370 655 21021

hi@erobotai.lt


Pasitarkim per Teams'us? Pasirinkite tinkamą laiką čia


MB Erobotai

Įmonės kodas 305664385
PVM kodas LT100013647816

Dirbame visame pasaulyje.

Kaip galėtume jums padėti?
Į viršų Į viršų Klauskite Paklauskite mūsų apie… Uždaryti