Klientai

Padedame robotizuoti procesus verslui. Susipažinkite su mūsų klientais ir automatizavimo sprendimais, kuriuos jiems įgyvendinome.

Headex Group

Headex Group – tarptautinė personalo atrankos įmonė, teikianti žmogiškųjų išteklių valdymo paslaugas Lietuvoje, Vakarų Europoje ir Skandinavijos šalyse.

Šiam procesui automatizuoti apjungėme Microsoft Power Automate, Microsoft Azure teksto atpažinimo bei mašininio mokymosi galimybes. Dabar darbuotojams pakanka gautą popierinį SODROS dokumentą įdėti į skenerį ir nusiųsti robotui el. paštu. Robotas perskaito gautą dokumentą ir atlieka reikiamus veiksmus.

Rimantė Bingelienė, Finansų departamento vadovė: „Vienas pagrindinių motyvų robotizuoti šį procesą buvo tai, jog gaunamų pažymų kiekis yra sunkiai prognozuojamas. Dažni atvejai, kai per dieną reikia apdoroti kelis šimtus pažymų. Šio proceso automatizavimas sumažino darbuotojams tenkantį neprognozuojamą krūvį."

Interactio

“Interactio” yra vienas sėkmingiausių ir sparčiai augančių lietuviškų startuolių, kuriantis naujos kartos sinchroninių vertimų programinę įrangą konferencijų ir kitų renginių organizatoriams.

Išnagrinėję mėnesinių ataskaitų klientams siuntimo procesus, automatizavome duomenų siuntimą bei pasiūlėme pakoreguoti pačią ataskaitos formą, papildant ją Interactio klientams įdomiais duomenimis.

Šitaip buvo automatizuotas ataskaitų siuntimo procesas: nuo šiol pirmą kiekvieno mėnesio dieną robotas paima duomenis iš sistemos, iš jų suformuoja patraukliai atrodančią ataskaitą ir išsiunčia ją nurodytais adresais.

Henrikas Urbonas, Interactio bendraįkūrėjas ir vadovas: „Robotizuotas procesas labai pagreitėjo, "Interactio" vartotojai įgijo galimybę gauti pilnai paruoštas ataskaitas jau pačią pirmą mėnesio dieną, išvengiama žmogiškųjų klaidų. Kartu sumažėjo rankinio bei rutininio darbo kiekis bendrovės darbuotojams."

Baltijos technologijų institutas

Baltic Institute of Technology (BIT) yra Lietuvos Respublikos licencijuota profesinio ugdymo įstaiga, veikianti Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. BIT rengia formalias ir neformalias programas programavimo, dizaino ir kitų skaitmeninių technologijų srityse.

Šiai mokslo įstaigai kūrėme testų tikrinimo ir komunikacijos su kandidatais funkcijų robotizavimo sprendimą. Automatizavome tarptautinių studentų stojimo procesą: nuo studento paraiškos iki sutarties ir priminimų apie įmokas visą administravimo darbą perima robotas.

Brigita Matulytė, direktoriaus pavaduotoja: "Įgyvendinti sprendimai ne tik prisideda prie greitesnės komunikacijos su studentais bei geresnės jų patirties, bet ir perima nemaloniausias rutinines funkcijas, kurias iki šiol turėdavo atlikdavo administracijos darbuotojai."

Ši Vilniuje veikianti klinika, teikia šeimos gydytojo, psichikos sveikatos, odontologines, bei kitas sveikatos priežiūros paslaugas senjorams namuose ir senelių namuose.

Klientui sukūrėme mobiliąją aplikaciją duomenų apie pacientų būklę suvedimui. Siekiant išvengti žmogiškųjų klaidų darbuotojams suvedant ir saugant paciento asmens duomenis, mobilioji programėlė identifikuoja pacientą skenuodama unikalų QR kodą. Darbo dienos pabaigoje duomenų suvedimo robotas visus pacientų apžiūros duomenis suveda į ligos korteles ir supildo LK formą.

Vyr. slaugytojas Pavel Polenski: "Įgyvendintas sprendimas sumažina rutininių darbų kiekį, minimizuoja klaidų riziką, o sveikatos apsaugos ir priežiūros specialistams leidžia sutelkti visą dėmesį į svarbiausią uždavinį - rūpinimąsi paciento sveikata ir gerove.“

Greitas Namo Pridavimas

Greitas Namo Pridavimas yra nekilnojamojo turto konsultacijų bendrovė, besispecializuojanti pastatų pridavimo procedūrose ir konsultacijose. Įmonė yra įgyvendinusi daugiau kaip 100 namų, daugiabučių bei komercinės paskirties objektų pridavimo projektų.

Tai puikus pavyzdys, kai procesų robotizavimas kuria vertę smulkioms įmonėms. Sukūrėme užsakymų valdymo programėlę, kuri, vieną kartą įvedus užsakovo duomenis, automatiškai sugeneruoja visus pridavimo procese naudojamus dokumentus: sutartis, sąskaitas bei visas pažymas, reikalingas statybos užbaigimui. Mūsų sukurtas užduočių robotas neleidžia pamiršti ar pasiklysti nė vienai su klientų susijusios užduočiai. Pagal namo tipą ir reikalingus ruošti dokumentus sukuriamos užduotys Microsoft Planner programoje.

Alina Velykienė, direktorė: “Automatizavus namų pridavimo procesą, jis pagreitėjo daugiau kaip 10 kartų, o tai leido jaunai įmonei su vos kelių žmonių kolektyvu sukurti ir praktikoje pateisinti “greito namo pridavimo” koncepciją. Be to, mūsų sprendimas minimizavo žmogiškųjų klaidų kiekį bei automatizavo pačias monotoniškiausias užduotis.”

Kontaktai


+370 655 21021

hi@erobotai.lt


Pasitarkim per Teams'us? Pasirinkite tinkamą laiką čia


MB Erobotai

Įmonės kodas 305664385
PVM kodas LT100013647816

Dirbame visame pasaulyje.

Kaip galėtume jums padėti?
Į viršų Į viršų Klauskite Paklauskite mūsų apie… Uždaryti